ARTVİN HOPA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın Sezai AYDIN´ın Yarıyıl Mesajı

Bugün 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı I. döneminin sonuna geldik. İlçemizde bugün 6037 öğrenci karne aldı. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz yorucu bir dönem geçirdiler.
Müdürümüz Sayın Sezai AYDIN´ın Yarıyıl Mesajı

Sevgili Öğrenciler;
Sizlerin iyi bir tatil geçirmenizi dilerim. Tatilinizi bir boşluk olarak değil aksine eksiklerinizi tamamlayacağınız, kitap okuyacağınız, faydalı bilgiler edineceğiniz bir zaman dilimi olarak değerlendirmelisiniz. Sınavlarda yüksek notlar almamızda öğretmenlerimizden sonra kitapların rolü büyüktür. Unutmayınız ki, en büyük hazine kitaptır.

Kıymetli Veliler;
Çocuklarımızı aldıkları notlarla değerlendirmeyiniz. Bazı öğrencilerimizin karnelerinde arzu edilmeyen notlar olabilir. Ancak, sistemli ve düzenli çalışmalarla bu durum telafi edilebilir. Önemli olan güzel ahlaklı bireyler yetiştirmektir. Ahlak bilinci yerinde olan bir öğrencinin hayatta başarısız olması düşünülemez.
Yavrularımızı doğruluktan ayrılmayan, kimsenin hakkını ve hukukunu gasp etmeyen, vatanına milletine hayırlı bireyler olarak yetiştirmeliyiz.

Kıymetli Öğretmenler;
Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımız sizlerin eseri olacaktır. Öğrencilerinize tatili dinlenerek, kitap okuyarak, ailesi ile birlikte sosyal ve kültürel etkinliklere katılarak zaman geçirmelerini tavsiye edin.

Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.

Sundura Mahallesi Lise Caddesi No 21/A Hopa / Artvin - 4663517073

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.