ARTVİN HOPA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Yardımcıları ile Bilgilendirme Toplantısı

31 Ocak 2018 günü eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirme toplantısı Hopa Nuri Varan Anadolu Lisesinde yapıldı.
Müdür Yardımcıları ile Bilgilendirme Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sezai Aydın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya şube müdürümüz Aytekin Gürbulak ile ilçemizde ki okulların, kurumların müdür yardımcıları katıldı.

İlçemizde ilk defa eğitim öğretim konusunda kurum ve okullarımızın müdür yardımcıları ile gerçekleşen toplantıda öncelikle birinci dönem de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler paylaşıldı.

Sayın Aydın toplantıda;

“Değerli meslektaşlarım, sayın yöneticilerim eğitim öğretim toplantılarını her ne kadar hiyerarşik yapı gereği genellikle okul ve kurum müdürleri ile gerçekleştirsek de sizlerin görüşleri de yaptıklarınız da motivasyonunuz  da en az diğer eğitim öğretim çalışanlarımız kadar önemlidir.

Amacımız hedeflerimiz öğrencilerimizin dolayısıyla da eğitim öğretim de ki başarımızın artmasıdır. Başarısızlıklar bir nedene bağlanarak açıklanamaz ama bu nedenlerin önemlilerinden biri motivasyondur. Motivasyonun olmaması başarıyı olumsuz etkilemektedir. Motivasyon sadece öğrenci açısından da ele alınmamalıdır.

Yöneticilerin ve öğretmenlerin motive etmede bilgi sahibi olmamaları, iyi bir çevre düzenleyememeleri yada kendi yaptıkları işin önemine inanmamaları gibi bir çok faktör başarıyı olumsuz yönde etkilemektedir.

Arkadaşlar özetle sizlerden güler yüzlü, sabırlı, sevecen dürüst, övücü ve anlayışlı olma yanında, farklılıkları kabul edebilen her zaman yeniliğe, yeni fikir ve görüşlere açık, örnek model olmanızı istiyorum.  Sizlere güveniyorum. Her zaman yanınızdayım. Kapım sizlere her zaman açıktır.” Dedi.

04-02-201804-02-201804-02-201804-02-201804-02-201804-02-2018

Sundura Mahallesi Lise Caddesi No 21/A Hopa / Artvin - 4663517073

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.