ARTVİN HOPA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sugören İlkokulu Ortaokulunda

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sezai AYDIN bugün (09.11.2017) beraberinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Aytekin GÜRBULAK ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ümit ASLAN ile Sugören İlkokulu Ortaokulunu ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sugören İlkokulu Ortaokulunda

Ziyareti esnasında okul öğretmen ve idarecileri ile bir araya geldi. Okulun personeline İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak geleceğe ilişkin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Sayın AYDIN konuşmasında “Eğitim sisteminin en önemli öğesi öğretmendir. Eğitim sisteminin başarısı, temelde sistemi işletecek olan öğretmenlerin yani siz değerli meslektaşlarımın niteliklerine bağlıdır.

Bir okul, içindeki öğretmenler kadar iyidir. Öğretmenin bilgi ve becerisi kadar öğrenciye ve çevresine yaklaşım biçimi de önemlidir. Sizler hem öğrencilerinize hem de içinde bulunduğunuz topluma örnek olan insanlarsınız.

Arkadaşlar unutmayalım ki bütün toplumlarda öğretmenler, sevgi ve övgüye değer insanlardır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman siz değerli yönetici ve öğretmenlerimizin yanındayız. Sizlere her türlü desteği vermeye hazırız.

Sizlere ve öğrencilerinize eğitim öğretim çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

 

09-11-201709-11-201709-11-2017

Sundura Mahallesi Lise Caddesi No 21/A Hopa / Artvin - 4663517073

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.