ARTVİN HOPA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cafer Döne´nin yıl sonu mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler Sınavlar, sosyal faaliyetler, etkinlikler, sergiler, projeler, toplantılar, yarışmalar derken yoğun bir çalışma temposu içerisinde geçen bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktık.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cafer Döne´nin yıl sonu mesajı

Sorunsuz bir şekilde bitirmiş olduğumuz 2016-2017 eğitim öğretim yılında geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın yetişmesinde hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan her türlü maddi ve manevi desteği veren ilçe Kaymakamımız Sayın Ferit GÖRÜKMEZ’e şükranlarımı arz ederim.

Yapmış olduğumuz bu kutsal vazifede özveri ile çalışan bütün mesai arkadaşlarıma, meslektaşlarıma, bütün paydaşlarımıza teşekkür ederim. Sevgili öğrencilerimize hafta sonu girecek oldukları Parasız yatılılık ve Bursluluk Sınavında (PYBS) ve Lisans Yerleştirme Sınavında (LYS) başarılar diler, her şeyin gönüllerince olacağı güzel ve başarı dolu bir gelecek temenni eder, iyi tatiller dilerim.

Eğitim-öğretim davasına gönül veren, destek veren, emek veren herkese şükranlarımı sunar, saygı ve sevgilerimle selamlarım.

Sundura Mahallesi Lise Caddesi No 21/A Hopa / Artvin - 4663517073

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.